8 czerwca 2018
ZAPROSZENIE - SESJA DYPLOMANTÓW 2018
Serdecznie zapraszamy na Sesję Posterową Dyplomantów, która odbędzie się w dniu 20 czerwca 2018 roku (środa) o godz. 10.00-12.00 w holu budynku „Czerwonej Chemii”. W ramach sesji dyplomanci Wydziału Chemicznego zaprezentują uzyskane przez siebie wyniki badań prowadzonych w ramach pracy magisterskiej. Na sesję posterową zostaną zaproszeni przedstawiciele przemysłu.

Komunikat zawiera załącznikiPlakat 2018.jpg

Wiadomość utworzona: 8 czerwca 2018 11:45, autor: Jacek Kocurek