4 czerwca 2018
Zaproszenie na wykład dra Dawida Janasa

W imieniu Zarządu Gliwickiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Chemicznego bardzo serdecznie zapraszamy na wykład:

„Otrzymywanie i charakterystyka makroskopowych obiektów z nanorurek węglowych”

który wygłosi dr inż. Dawid Janas z Katedry Chemii Organicznej, Bioorganicznej i Biotechnologii, Wydziału Chemicznego Politechniki Śląskiej.

Wykład odbędzie się 13 czerwca 2018 roku (środa) o godz. 12.00 w sali Rady Wydziału Chemicznego Politechniki Śląskiej w Gliwicach, ul. M. Strzody 9.

Komunikat zawiera załącznikiwyklad_Janas.pdf

Wiadomość utworzona: 4 czerwca 2018 09:59, autor: Jacek Kocurek