30 maja 2018
„Technopark Gliwice” rozpoczyna rekrutację do nowego projektu

Już 04.06.2018 r. „Technopark Gliwice” rozpoczyna rekrutację do nowego projektu – „Przyszłościowe technologie szansą na stabilną i pełnowartościową pracę dla absolwentów i studentów studiów niestacjonarnych Politechniki Śląskiej”.

Projekt kierowany jest do studentów studiów niestacjonarnych oraz absolwentów (do 1 roku od obrony) Politechniki Śląskiej, a jego głównym celem jest udział 60 Uczestników w 3-miesięcznych stażach w przedsiębiorstwach woj. śląskiego (dodatkowo stypendium stażowe), a także bezpłatny udział w szkoleniach (dodatkowo stypendium szkoleniowe) wraz z wsparciem coacha i doradcy zawodowego.

Do naszego projektu zapraszamy:
  • studentów studiów niestacjonarnych Politechniki Śląskiej,
  • absolwentów Politechniki Śląskiej do 1 roku od obrony lub przyszłych absolwentów (w roku 2018/2019),
  • posiadających mniej niż 30 lat,
  • pragnących rozpocząć swoją karierę zawodową od interesującego stażu oraz uzyskania dodatkowych kwalifikacji.

SZCZEGÓŁY: WWW.TECHNOPARK.GLIWICE.PL/STAZE

Jeśli w tym roku kończysz studia i jesteś zainteresowany/a udziałem w projekcie – zapraszamy do kontaktu – w projekcie przewidziane są kolejne rekrutacje. Osoby zainteresowane udziałem w projekcie zapraszamy do zgłaszania się poprzez e-mail: staze@technopark.gliwice.pl

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

Wiadomość utworzona: 30 maja 2018 11:48, autor: Jacek Kocurek

Aktualności Wydziału Chemicznego