22 maja 2018
Spotkanie Wszechnicy Polskiej Akademii Umiejętności

„Wszechnica PAU i Muzeum w Gliwicach serdecznie zapraszają na wykład Prof. Piotra Skubały z Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Tytuł wykładu: „Czy nasz czas na planecie Ziemia się kończy?” Wykład odbędzie się w dniu 24 maja 2018 (czwartek) o godz. 16.00 w Willi Caro, ul. Dolnych Wałów 8a. Wstęp wolny.

Pan Prof. Piotr Skubała jest ekologiem, badaczem na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska UŚ. Wykładowca przekaże nam wiedzę o destrukcyjnej działalności człowieka na naszej planecie, co grozi destabilizacją naturalnego ładu na Ziemi. Spadek dostępności do wody pitnej, ubytek powierzchni zalesionych, zanik wielu gatunków zwierząt są alarmującymi sygnałami.

Komunikat zawiera załącznikiplakatPAU.pdf

Wiadomość utworzona: 22 maja 2018 13:41, autor: Jacek Kocurek