16 maja 2018
Seminarium „Erasmus+ KA107 Academic Staff Week”

Wydział Chemiczny Politechniki Śląskiej oraz Gliwicki Oddział PTChem serdecznie zapraszają do udziału w seminarium zorganizowanym w ramach wydarzenia „Erasmus+ KA107 Academic Staff Week”.

Podczas tego spotkania swoje uczelnie zaprezentują:

• prof. Abera Gure Tufa (Department of Chemistry, Jimma University, Jimma, Ethiopia)
  • prof. Dinara Bekmukhanbetova (L.N. Gumilyov Eurasian National University, Astana, Kazakhstan)
  • prof. Francisco Martinez Turcios (Rafael Landívar University, Guatemala City, Guatemala)
  • prof. Marcela Godoy (Chemical Engineering Department, Universidad Nacional Autónoma de Honduras, Tegucigalpa, Honduras)
  • prof. Marsela Çomo (University of Gjirokastër "Eqrem Çabej", Gjirokastër, Albania)
  • prof. Ernest Lytia Molua (Faculty of Agriculture and Veterinary Medicine, University of Buea, Buea, Cameroon)

Seminarium odbędzie się 23 maja 2018 roku (środa) w godz. 9.30-12.00 w sali Rady Wydziału Chemicznego Politechniki Śląskiej w Gliwicach, ul. M. Strzody 9.

Plakat informujący o wydarzeniu w załączeniu.

Komunikat zawiera załącznikiIASW_2018.pdf

Wiadomość utworzona: 16 maja 2018 08:55, autor: Jacek Kocurek