8 maja 2018
OGŁOSZENIE O ZAPISACH NA TEMATY PRAC MAGISTERSKICH NA STUDIACH II STOPNIA
7 maja 2018 na tablicach ogłoszeniowych oraz na stronach internetowych Katedr, zostały wywieszone propozycje tematów prac magisterskich dla studentów pierwszego semestru studiów II stopnia. W okresie od 14 do 21 maja, należy wybrać temat i zapisać się na niego w sekretariacie Katedry.

Komunikat zawiera załącznikiOGŁOSZENIE o zapisach na tematy prac magisterskich.pdf

Wiadomość utworzona: 8 maja 2018 08:31, autor: Jacek Kocurek

Aktualności Wydziału Chemicznego