25 kwietnia 2018
Nowy skład Zarządu Koła Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego przy Wydziale Chemicznym Politechnice Śląskiej

Miło nam poinformować, że wybrano nowy Zarząd Koła SITPChem przy naszym Wydziale. W latach 2018-2022 funkcję Przewodniczącego Zarządu będzie pełnił dr inż. Artur Maciej, funkcję Sekretarza dr inż. Agata Jakóbik-Kolon, natomiast Skarbnikiem będzie mgr inż. Agnieszka Nosol.

Zachęcamy do dołączenia do Stowarzyszenia!

Więcej informacji na stronie: http://gliwice.sitpchem.org.pl

Wiadomość utworzona: 25 kwietnia 2018 19:31, autor: Jacek Kocurek

Aktualności Wydziału Chemicznego