4 kwietnia 2018
Zaproszenie na 61. Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Chemicznego

Szanowni Państwo,

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w dorocznym 61. Zjeździe Naukowym Polskiego Towarzystwa Chemicznego organizowanym w tym roku przez środowisko małopolskich chemików w Krakowie w dniach od 17 do 21 września 2018 r. Miejscem obrad będzie nowa siedziba Wydziału Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego zlokalizowana na terenie Kampusu 600-lecia Odnowienia UJ.

Zjazd będzie obradował w ramach 15 Sekcji Naukowych obejmujących tematycznie cały obszar współczesnej chemii, stwarzając jak zawsze znakomitą okazję do wymiany myśli naukowych oraz budowania wspólnej platformy gwarantującej transfer doświadczeń pomiędzy przemysłem chemicznym wraz z jego bazą naukową a uczelniami wyższymi i instytutami PAN.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tej konferencji, która organizowana od 1923 roku na stałe wpisała się w kalendarz polskich chemików.

Szczegółowe informacje zamieściliśmy na stronie internetowej pod adresem: http://www.61PTChem.chemia.uj.edu.pl

Z poważaniem,
w imieniu Organizatorów