23 marca 2018
Wsparcie pomysłów na innowacyjne rozwiązania ICT i zakładanie startup’ów
Wsparcie pomysłów na innowacyjne rozwiązania ICT i zakładanie startup’ów, udzielane przez akceleratory ATI Pionier i AIM, przy współpracy AIP Politechniki Śląskiej
  • Chcesz zmienić swój świat?
  • Chcesz tworzyć innowacyjne systemy informatyczne, które pomogą rozwiązać realne problemy polskich miast?
  • Chcesz wykorzystać ten potencjał do budowy własnego biznesu – założyć startup, który zagwarantuje Ci możliwość spełniania marzeń?
  • Wiesz jak wiele takich startup’ów przeobraża się w duże, świetnie funkcjonujące firmy?
  • Wiesz, że ich założyciele stają się biznesowymi i/lub technologicznymi guru?
  • Wiesz, że na rynku są inwestorzy gotowi wesprzeć kapitałowo rokujące startup’y lub wykupić je po czasie od założycieli?
Akceleratory ATI Pionier i AIM mogą nie tylko sfinansować prace nad ciekawymi pomysłami, ale zorganizować założenie startup’ów i pomóc rozwinąć im skrzydła.
Więcej na stronie AIP

Wiadomość utworzona: 23 marca 2018 12:50, autor: Jacek Kocurek