1 marca 2018
Wydział Chemiczny z akredytacją KAUT
Komisja Akredytacyjna Uczelni Technicznych udzieliła akredytacji prowadzonemu na Wydziale Chemicznym kierunkowi studiów: Industrial and Engineering Chemistry na okres 5 lat (od 2017/18 do 2022/23).
Jest to jeden z trzech kierunków na naszej Uczelni posiadających aktualną akredytację (pozostałe dwa prowadzone są na Wydziale Budownictwa i Wydziale Mechanicznym Technologicznym).

Wiadomość utworzona: 1 marca 2018 13:27, autor: Jacek Kocurek

Aktualności Wydziału Chemicznego