28 lutego 2018
Ambasador Marki Grupa Azoty

„Ambasador Marki Grupa Azoty” – to nowy program, który ma zainteresować środowiska akademickie budowaniem kariery zawodowej w Grupie Azoty. Pilotaż programu rusza w marcu br. i jest adresowany do studentów II i III roku.
Celem programu jest promocja marki w środowiskach studenckich. Ambasadorzy Marki Grupy Azoty mają stanowić pomost pomiędzy Grupą a środowiskiem akademickim. Do ich zadań należeć będą między innymi: bieżące śledzenie działań Grupy w mediach branżowych, przekazywanie informacji oraz wsparcie przy organizacji spotkań, seminariów, warsztatów, wydarzeń o charakterze promocyjnym. Ambasadorzy Marki będą uczestniczyli w organizacji stoisk podczas uczelnianych targów pracy, zamieszczaniu materiałów informacyjno-promocyjnych na portalach społecznościowych. Dzięki bezpośredniemu dostępowi do informacji będą stanowić podstawowe źródło wiedzy o Grupie Azoty dla koleżanek i kolegów studentów. W zamian za współpracę studenci otrzymają benefity – m.in. miesięczne stypendia ambasadorskie, bilety komunikacji miejskiej, możliwość zwiedzania zakładów, uczestnictwa w spotkaniach integracyjnych, certyfikat uczestnictwa w programie i referencje.
Nabór do programu odbywa się na podstawie wypełnionego formularza rekrutacyjnego dostępnego na stronie grupaazoty.com.
Aplikować można do 16.03.2018 r.

Wiadomość utworzona: 28 lutego 2018 19:50, autor: Jacek Kocurek

Aktualności Wydziału Chemicznego