29 stycznia 2018
Ruszyły zapisy do V edycji Programu Corporate Readiness Certificate (CRC)
Biuro Karier Studenckich wspólnie z firmami Accenture Delivery Center Poland, IBM oraz ING Services Polska zapraszają do udziału wszystkich studentów ostatnich semestrów studiów. Korzyści z uczestnictwa w programie:
  • Uzyskanie prestiżowego certyfikatu, rozpoznawalnego w środowisku biznesowym (CRC),
  • Zdobycie przedmiotowej wiedzy praktycznej, która nie jest dostępna na rynku,
  • Wykształcenie umiejętności funkcjonowania w złożonym, nowoczesnym środowisku biznesowym,
  • Płatne staże i praktyki dla najlepszych,
  • Udział w bezpłatnych zajęciach, wykładach i laboratoriach organizowanych w macierzystych uczelniach, a także w siedzibach partnerów Programu.
Więcej informacji o programie: http://www.kariera.polsl.pl/rozne/CRC_2018_kursy_material_informacyjny.pdf

Zapisy trwają do 15 lutego 2018 r.

Wiadomość utworzona: 29 stycznia 2018 07:54, autor: Jacek Kocurek
Ostatnia modyfikacja: 29 stycznia 2018 15:17, wykonana przez: Jacek Kocurek