9 stycznia 2018
Zaproszenie na wykład prof. dr hab. inż. Ryszard Ostaszewskiego

Zarząd Gliwickiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Chemicznego bardzo serdecznie zapraszam na wykład:
„Zastosowanie enzymów do stereoselektywnej syntezy peptydomimetyków”,
który wygłosi Prof. dr hab. inż. Ryszard Ostaszewski z Instytutu Chemii Organicznej Polskiej Akademii Nauk w Warszawie.
Wykład odbędzie się we wtorek 16 stycznia 2018 o godz. 13.00 w sali Rady Wydziału Chemicznego Politechniki Śląskiej w Gliwicach, ul. M. Strzody 9.

Komunikat zawiera załącznikiImage050118084223.pdf

Wiadomość utworzona: 9 stycznia 2018 14:28, autor: Jacek Kocurek