20 grudnia 2017
Staż podoktorski lub studia doktorskie na Wydziale Chemii w National Tsing Hua University (NTHU) na Tajwanie.

Istnieje możliwości odbywania stażu podoktorskiego lub studiów doktorskich na Wydziale Chemii w National Tsing Hua University (NTHU) na Tajwanie.

Tematyka badawcza jednostki obejmuje następujące zagadnienia: syntezę chemiczną, chemię metaloorganiczną, polimerów, węglowodanów, krzemu, katalizę, enzymologię, nanochemię, dynamikę reakcji, ogniwa słoneczne, badanie zjawisk luminescencji, biofizykę, biologię chemiczną, chemię bioorganiczną, badania i inżynierię fałdowania białek, bioanalitykę, spektrometrię mas, spektroskopię molekularną, dynamikę kwantową, badanie ultraszybkich zjawisk w chemii, zieloną chemię, chemię obliczeniową i badania nad nowymi materiałami.

Zainteresowane osoby proszone sa o kontakt z panem prof. Pawłem Urbanem, drogą elektroniczną (e-mail) w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Szczegóły oferty w załączonym pliku

Komunikat zawiera załącznikiNTHU-Chem-int-recr.pdf

Wiadomość utworzona: 20 grudnia 2017 12:30, autor: Jacek Kocurek