19 grudnia 2017
Firma Sherwin Williams – Industrial Wood Coatings Division EMEAI poszukuje pracowników
Sherwin Williams – Industrial Wood Coatings Division EMEAI, należąca do Grupy Sherwin-Williams specjalizuje się w produkcji płynnych i proszkowanych powłok dla drewna i materiałów drewnopochodnych, w prawie 100 krajach na całym świecie.
Aktualnie w związku z rozwojem firmy, poszukujemy osób zainteresowanych pracą w dziale techniczno-handlowym. Od kandydatów wymagamy wykształcenia wyższego, inżynieryjnego, dobrej znajomości języka angielskiego oraz gotowości do podróży służbowych. <br< Szczegóły w załączonym pliku

Komunikat zawiera załącznikiSalesTechRepresentative.pdf

Wiadomość utworzona: 19 grudnia 2017 09:08, autor: Jacek Kocurek