13 grudnia 2017
Ogłoszenie o spotkaniu z potencjalnym pracodawcą dla studentów semestrów: V i VII pierwszego stopnia oraz II drugiego stopnia

Firma „NITROERG” S.A. w Bieruniu, jeden z największych producentów materiałów wybuchowych na świecie jest zainteresowana pozyskaniem pracowników. W tym celu jej przedstawiciele proponują Studentom spotkanie mające przybliżyć samą Firmę oraz możliwości pracy.

Spotkanie odbędzie się 20 grudnia 2017 r. w Auli nr 1 Czerwona Chemia o godzinie 11:00.

W związku ze spotkaniem z firmą NITROERG S. A. w Bieruniu Dziekan ogłasza godziny dziekańskie dla studentów Wydziału Chemicznego semestrów: 5 i 7 semestru, I stopnia oraz semestru 2, II stopnia w dniu 20.12.2017 r. w godzinach od 11:00 do 12:00

Komunikat zawiera załącznikiOgłoszenie1.pdf, Ogłoszenie2.pdf

Wiadomość utworzona: 13 grudnia 2017 09:24, autor: Jacek Kocurek