5 grudnia 2017
Dziekan Wydziału Chemicznego wspólnie z Gliwickim Oddziałem SITPChem organizują już XXVIII Konkurs na najlepszą magisterską pracę dyplomową z dziedziny chemii, mającą możliwość praktycznego wykorzystania w przemyśle. Warunki uczestnictwa dostępne są w załączonym afiszu. Zgłoszenia należy składać na załączonym formularzu.
Termin składania prac przesunięty do 11 grudnia!!

Komunikat zawiera załącznikiKartaZgłoszeniowaKonkurs.doc, konkursSITPChem.pdf

Wiadomość utworzona: 5 grudnia 2017 09:24, autor: Jacek Kocurek