29 listopada 2017
Relacja z seminarium pt. „Prekursory materiałów wybuchowych w aspekcie obecnych zagrożeń terrorystycznych”
23 listopada 2017 r odbyło się w Politechnice Śląskiej (organizator: CZTBiO) seminarium pt. „Prekursory materiałów wybuchowych w aspekcie obecnych zagrożeń terrorystycznych”
Nasz Wydział reprezentował dr hab. inż. Andrzej Wojewódka prof. nzw. Pol. Śl., członek Rady Programowej Centrum Zaawansowanych Technologii Bezpieczeństwa i Obronności. Seminarium patronatem objął i otworzył JM Rektor Politechniki Śląskiej prof. dr hab. inż. Arkadiusz Mężyk.
Relacja w załączonym pliku.

Komunikat zawiera załącznikiseminar.pdf

Wiadomość utworzona: 29 listopada 2017 16:45, autor: Jacek Kocurek