10 listopada 2017
Dzień otwarty studiów msc Clean Fossil And Alternative Fuels Energy

Chcesz studiować po angielsku? Uzyskać tytułu magistra z dwóch europejskich uczelni technicznych? Zdobyć nawet 750 euro stypendium miesięcznie?

ZAPRASZAMY NA DZIEŃ OTWARTY STUDIÓW MSc CLEAN FOSSIL AND ALTERNATIVE FUELS ENERGY

DATA: 15.11.2017

MIEJSCE: Sala Rady Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki, budynek B, 1 piętro.

Jeśli jesteś studentem 2 i 3 roku studiów inżynierskich i myślisz o studiach magisterskich, zapraszamy na organizowane w dniu 15 listopada spotkanie informacyjne w ramach programu KIC InnoEnergy Programme. Na spotkaniu dowiesz się jakie możliwości uzyskasz dzięki udziałowi w jednym z 7 prestiżowych programów studiów magisterskich. Będziesz miał możliwość uzyskania informacji o korzyściach wynikających z udziału w programie Clean Fossil and Alternative Fuels Energy organizowanego na Politechnice Śląskiej oraz Instituto Superior Técnico w Lizbonie.

Serdecznie zapraszamy!

Studia na specjalności energetyka realizowane są w całości w języku angielskim. Po pierwszym roku na Politechnice Śląskiej studia realizowane są na uczelni IST w Lizbonie. Efektem jest uzyskanie podwójnego dyplomu studiów magisterskich.

Aplikacja na studia rozpoczyna się 13 listopada!

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę internetową www.cleanalternative.eu oraz do biura projektu, które mieści się na Wydziale ISiE w budynku A, pokój 127.

CHANGE YOUR FUTURE…NOW!

Wiadomość utworzona: 10 listopada 2017 09:35, autor: Jacek Kocurek