2 listopada 2017
Ankietyzacja semestr letni 2016/2017
Zapraszamy wszystkich Studentów Wydziału Chemicznego do udziału w ankiecie dotyczącej oceny nauczycieli akademickich prowadzących zajęcia dydaktyczne w semestrze letnim w roku akademickim 2016/2017. Termin przeprowadzenia ankiety: 6 listopad - 6 grudnia 2017 Oceny można dokonać drogą elektroniczną po zalogowaniu się do systemu ankietowania, używając kodu otrzymanego od Starosty.

Komunikat zawiera załącznikiAnkietyzacja1.jpg

Wiadomość utworzona: 2 listopada 2017 11:44, autor: Jacek Kocurek