8 czerwca 2017
Nabór kandydatów do programu Inżynier XXI wieku
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą udziału w Programach staży przemysłowych organizowanych we współpracy Politechniki Śląskiej z przedsiębiorstwami w ramach wzmacniania praktycznych elementów kształcenia.
Kliknij na nazwę firmy, żeby zobaczyć jej ofertę:
Program "Inżynier XXI wieku" koordynowany jest przez Biuro Karier Studenckich, które udziela zainteresowanym wszelkich informacji dotyczących realizacji Programów stażowych w przedsiębiorstwach oraz wspiera kandydatów biorących udział w procesie rekrutacyjnym, min. w przygotowaniu atrakcyjnych dokumentów aplikacyjnych.

Wiadomość utworzona: 8 czerwca 2017 21:38, autor: Jacek Kocurek

Aktualności Wydziału Chemicznego