5 czerwca 2017
UWAGA!!! Zmiana w organizacji semestru letniego 2016/2017
W związku z zaleceniem JM Rektora, dotyczącym zakończenia sesji egzaminacyjnej przed 15 września, wprowadzone zostały zmiany w organizacji sesji letniej.
Zmiany te dotyczą ustalenia III terminu egzaminów oraz składania podań o urlop lub wpis warunkowy. Organizacja procesu dyplomowania pozostaje niezmieniona. Szczegóły w załączonym pliku.

Komunikat zawiera załącznikiOrganizacja semestru letniego - zmiana - na Wydziale Chemicznym 2016_2017.pdf

Wiadomość utworzona: 5 czerwca 2017 12:45, autor: Jacek Kocurek

Aktualności Wydziału Chemicznego