13 lutego 2017
Wizyta i prezentacja firmy PPG Polifarb Cieszyn na Wydziale Chemicznym Politechniki Śląskiej
28 lutego o godzinie 14:00 w sali nr 1, w budynku Czerwonej Chemii odbędzie się spotkanie z przedstawicielami PPG Polifarb Cieszyn. Swoja obecność zapowiedział Członek Zarządu i Dyrektor zakładu w Cieszynie Pan Waldemar Gołębiewski. Serdecznie zapraszamy!

Wiadomość utworzona: 13 lutego 2017 12:15, autor: Jacek Kocurek
Ostatnia modyfikacja: 13 lutego 2017 12:15, wykonana przez: Jacek Kocurek