27 stycznia 2017
W dniu 25.01.2017. dotarła do nas bardzo smutna wiadomość o tragicznej śmierci naszej absolwentki, Pani Heleny Kmieć

Pani mgr inż. Helena Kmieć niedawno ukończyła studia I i II stopnia na kierunku Technologia i Inżynieria Chemiczna (studia w j. angielskim, tzw. Makrokierunek). Dała się poznać jako bardzo dobra studentka, posługująca się znakomicie językiem angielskim i wszechstronnie utalentowana. W pamięci pracowników Wydziału oraz studentów pozostanie jednak przede wszystkim jako osoba o wielkim sercu i ogromnej wrażliwości na krzywdę, o czym odważnie poświadczyła wyjeżdżając na Węgry, do Rumunii, Zambii i Boliwii niosąc tam pomoc osieroconym dzieciom i ofiarom konfliktów. Składamy kondolencje Rodzinie i Bliskim Pani Heleny i wierzymy, że jej misja dała wiele nadziei ludziom potrzebującym w różnych zakątkach świata.

Msza w intencji śp. Heleny Kmieć odbędzie się dnia 29. 01.2017. o godz. 20.00 w Kościele Akademickim pw. św. Michała w Gliwicach.

Wiadomość utworzona: 27 stycznia 2017 10:10, autor: Jacek Kocurek
Ostatnia modyfikacja: 27 stycznia 2017 10:11, wykonana przez: Jacek Kocurek