11 stycznia 2017
Zaproszenie na Noworoczny Kabareton Charytatywny
Samorząd Studencki Politechniki Ślaskiej zaprasza na Noworoczny Kabareton Charytatywny, który odbędzie się 12 stycznia br. o 18:00 w sali teatralnej CSK Mrowisko. Wystąpi Formacja Chatelet. Kabareton dedykowany jest studentowi Wydziału Budownictwa Marcinowi Polakowi, który w wyniku wypadku w trakcie praktyk, stracił nogę. Pieniądze zebrane z cegiełek wstępu i licytacji przedmiotów zostaną przeznaczone na jego leczenie i rehabilitację.

Wiadomość utworzona: 11 stycznia 2017 10:58, autor: Jacek Kocurek

Aktualności Wydziału Chemicznego