5 stycznia 2017
Wykład Prof. Alejandro Vareza
W imieniu zarządu Gliwickiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Chemicznego bardzo serdecznie zapraszamy na wykład:

„Synthesis and processing of some materials for energy applications and related”,

który wygłosi Prof. Alejandro Varez (Materials Science and Engineering Department, Universidad Carlos III de Madrid).
Wykład odbędzie się we wtorek 17 stycznia 2017 roku o godz. 12.15 w sali Rady Wydziału Chemicznego Politechniki Śląskiej w Gliwicach, ul. M. Strzody 9.

Komunikat zawiera załącznikiPlakat-Prof_Varez_wyklad.pdf

Wiadomość utworzona: 5 stycznia 2017 19:27, autor: Jacek Kocurek