4 stycznia 2017
Ankieta dotycząca Inkubatora Techno-Park Gliwice

Szanowni Państwo, zwracamy się do Państwa z prośbą o udział w badaniu mającym na celu porównanie praktyk Inkubatorów Przedsiębiorczości z Polski i USA. Ankieta ta jest przeznaczona dla Wolontariuszy, Pracowników Naukowych oraz Studentów współpracujących z Inkubatorem Techno-Park Gliwice. Z góry dziękujemy za jej wypełnienie i Państwa wkład w rozwój nauki!

Link do ankiety

Wiadomość utworzona: 4 stycznia 2017 13:19, autor: Jacek Kocurek