28 listopada 2016
Rekrutacja do projektu „Biuro Karier Studenckich - laboratorium kompetencji odpowiadających potrzebom gospodarki, rynku pracy i społeczeństwa”

Trwa rekrutacja do projektu „Biuro Karier Studenckich - laboratorium kompetencji odpowiadających potrzebom gospodarki, rynku pracy i społeczeństwa”, w ramach którego eksperci rynku pracy oraz ds. przedsiębiorczości przygotują studentów do rozpoczęcia i rozwijania dopasowanej do ich predyspozycji kariery zawodowej.

W ramach projektu oferujemy:
  • Matrycę Kariery – platformę internetową służącą do samodzielnego pomiaru kompetencji
  • Spotkania z doradcą zawodowym i Coaching Kariery – wsparcie w świadomym budowaniu Twojej ścieżki kariery, konsultację CV, przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej z Twoim przyszłym pracodawcą
  • Warsztaty – w celu uzupełnienia brakujących kompetencji
  • Doradztwo ds. przedsiębiorczości i Konkurs Mój Pomysł na Biznes – jeżeli jesteś zainteresowany własną działalnością gospodarczą
Projekt skierowany jest do studentów 6-7 semestru I stopnia i 2-3 semestru II stopnia w Politechnice Śląskiej.
Spotkania z doradcą zawodowym będą indywidualne i dopasowane do czasu którym dysponujesz.
„Laboratorium kompetencji” to pomoc w znalezieniu pracy na miarę Twoich potrzeb, możliwości i oczekiwań. Zostań uczestnikiem naszego projektu!
http://www.kariera.polsl.pl/BKS_LabKar_UE/LaboratoriumKompetencjiPOLSL.htm Szczegóły udzielane są osobom zainteresowanym - telefonicznie: 32 37 20 75, osobiście: Gliwice, ul. Konarskiego 20, pokój106, mailowo: kariera@polsl.pl. Katowice, ul Krasińskiego 8, pokój 053 tel. 32 603 40 06

Wiadomość utworzona: 28 listopada 2016 15:22, autor: Jacek Kocurek
Ostatnia modyfikacja: 28 listopada 2016 15:24, wykonana przez: Jacek Kocurek