25 listopada 2016
High Flyers rekrutują!

Interesujesz się lotnictwem, a w szczególności dronami? Jesteś ambitny, kreatywny, chcesz rozwijać swoje pasje, a przy okazji poznać nowych ludzi o podobnych zainteresowaniach, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą? Przyjdź na spotkanie rekrutacyjne Międzywydziałowego Koła Naukowego High Flyers, które odbędzie się w auli C Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej przy ul. Akademickiej 16 w Gliwicach 29 listopada o 17:00.

Międzywydziałowe Koło Naukowe Bezzałogowych Obiektów Latających High Flyers zajmuje się projektowaniem, budową i eksploatacją autonomicznych obiektów latających typu UAV. Koło ma charakter interdyscyplinarny i skupia studentów pasjonujących się elektroniką, mechaniką, informatyką, modelarstwem lotniczym, modelowaniem i projektowaniem CAD/CAM, analizą aerodynamiczną CFD, analizą obrazów cyfrowych, zarządzaniem projektami oraz marketingiem.

Ewentualne pytania można kierować:
high.flyers@polsl.pl
Szczegółowe informacje: