10 listopada 2016
Organizacja semestru zimowego na Wydziale Chemicznym w roku akademickim 2016/2017
Prodziekan ds Studenckich podaje do wiadomości organizację semestru zimowego na Wydziale Chemicznym. Szczegóły zawierają załączone pliki. Ze względu na proces dyplomowania, na semestrze 7 studiów I-go stopnia przewidziana jest organizacja specjalna, przedstawiona w osobnym pliku.

Komunikat zawiera załącznikiOrganizacja semestru siódmego na studiach I-go stopnia.pdf, Organizacja semestru zimowego 2016_2017.pdf

Wiadomość utworzona: 10 listopada 2016 19:44, autor: Jacek Kocurek
Ostatnia modyfikacja: 10 listopada 2016 21:10, wykonana przez: Jacek Kocurek