25 października 2016
Dzień otwarty studiów magisterskich Clean Fossil and Alternative Fuels Energy

Studenci prestiżowego programu studiów magisterskich Clean Fossil and Alternative Fuels Energy realizowanych na Wydziale Inżynierii i Środowiska zapraszają na dzień otwarty iDay, który odbędzie się 16.11.2015 w godzinach 9:00 - 14:00.
Miejsce: Wydział Inżynierii Środowiska i Energetyki Politechniki Śląskiej, Budynek B, korytarz przy auli 100
Chcesz studiować w międzynarodowym środowisku?
Chcesz uzyskać podwójny dyplom studiów magisterskich z dwóch uczelni technicznych w Europie?
Chcesz otrzymać miesięczne stypendium do 750 €?
Przyjdź na iDay i dowiedz się więcej o zasadach naboru i warunkach studiów bezpośrednio od studentów naszego programu!

Dlaczego warto dołączyć do KIC InnoEnergy Master School?
Odkryj korzyści płynące z zapisu na nasz program podwójnego dyplomu Master School. Oferujemy siedem programów magisterskich, każdy stworzony aby pogłębić twoją wiedzę oraz zrozumienie globalnych wyzwań zrównoważonej energii. Nasze specjalnie zaprojektowane programy oferują unikalne połączenie inżynierii z przedsiębiorczością. Najlepsi studenci mogą otrzymać stypendium w wysokości 750€ / miesiąc na okres maksymalnie 24 miesięcy.
Programy oferują niezwykłe połączenie inżynierii z przedsiębiorczością. Wszystkie nasze programy dostarczają wiedzę wysokiej jakości, obejmują zakres tematów uważanych za kluczowe w stawianiu czoła współczesnym globalnym wyzwaniom energetycznym. więcej na : http://www.kic-innoenergy.com/education/master-school/

Wiadomość utworzona: 25 października 2016 11:24, autor: Jacek Kocurek

Aktualności Wydziału Chemicznego