21 października 2016
Konkurs na najlepszą pracę magisterską!

Dziekan Wydziału Chemicznego oraz SITPChem O. Gliwice ogłaszają konkurs na najlepszą pracę magisterską wykonaną w roku ak. 2015/16. Wszelkie informacje zawiera załączony afisz Konkursu oraz strona oddziału SITPChem. W załączniku znajduje się też formularz zgłoszenia.

Komunikat zawiera załącznikiafisz_konkurs 2016.pdf, Karta zgłoszeniowa - konkurs.doc

Wiadomość utworzona: 21 października 2016 18:35, autor: Jacek Kocurek
Ostatnia modyfikacja: 21 października 2016 18:40, wykonana przez: Jacek Kocurek