19 października 2016
Kurs przygotowawczy dla zainteresowanych studiami na TU Bergakademie Freiberg
Począwszy od semestru zimowego roku 2016/17, rozpoczyna się nabór do Virtual Preparation Course. W trakcie tego kursu, studenci, którzy są zainteresowani programem wymiany z TU Bergakademie Freiberg będą mieli możliwość przygotowania się do studiów i pobytu w Niemczech. Oprócz nauczania w języku angielskim i niemieckim, oferowane będą kursy przygotowawcze z podstaw matematyki i nauk przyrodniczych, a także inne specjalistyczne kursy - wszystko bezpłatnie. Wszystkie materiały są dostępne online (http://tu-freiberg.de/en/virtuelle-fakultaet/virtual-preparation-course) do 20 listopada. Studenci nie będą ponosić żadnych kosztów podróży, zakwaterowania lub rejestracji.

Wiadomość utworzona: 19 października 2016 08:28, autor: Jacek Kocurek

Aktualności Wydziału Chemicznego