11 października 2016
Konkurs Prac Dyplomowych GeoTalent
Zapraszamy do udziału w Konkursie Prac Dyplomowych GeoTalent!
Konkurs skierowany jest do studentów i absolwentów wszystkich uczelni w Polsce. Do konkursu można zgłosić prace:
  • licencjackie,
  • inżynierskie,
  • magisterskie,
  • doktorskie,
związane z branżą poszukiwawczo-wydobywczą węglowodorów (maksymalnie do 3 lat od terminu obrony).
Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz załączyć w nim abstrakt pracy. Szczegółowe informacje dotyczące zasad konkursu oraz przygotowania abstraktów zostały opisane w Regulaminie konkursu.
Autorzy najlepszych 20 prac zaprezentują je w formie referatów lub posterów podczas Konferencji GeoTalent, która odbędzie się 16 listopada w Muzeum Gazownictwa w Warszawie. O wyborze najlepszych prac oraz formie ich prezentacji zadecyduje Komisja konkursowa, złożona z przedstawicieli SITPNiG i pracowników PGNiG.
Dla zwycięzców konkursu przewidziano atrakcyjne nagrody (w tym m.in.: iPad, kamerka GoPro, czytnik ebooków)!

Komunikat zawiera załącznikiKonkurs prac dyplomowych GeoTalent - plakat.jpg, Regulamin konkursu prac dyplomowych GeoTalent.pdf

Wiadomość utworzona: 11 października 2016 12:39, autor: Jacek Kocurek
Ostatnia modyfikacja: 11 października 2016 13:29, wykonana przez: Jacek Kocurek