5 października 2016
Kolejny zatwierdzony przez NCBiR projekt z udziałem parcowników Wydziału

Miło nam poinformować, że projekt, w którym głównym partnerem akademickim i wykonawcą jest /NanoCarbon Group/ prowadzona przez dra hab. inż. Sławomira Boncla, pt. ‘Nowatorski wyrób tekstroniczny w postaci odzieży osobistej wytworzonej z udziałem nanotechnologii zastępujący tradycyjne metody długotrwałego monitoringu parametrów życiowych na potrzeby opieki medycznej oraz rehabilitacyjnej’ - złożony w I edycji programu INNOTEXTILE organizowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju - został zakwalifikowany do finansowania. Liderem projektu jest konsorcjum złożone z firm Miranda Sp. z o.o. i Wasko S.A, a innymi kluczowymi partnerami w projekcie są Instytut Techniki i Aparatury Medycznej oraz Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu. Wszystkim współpracującym firmom i instytucjom gratulujemy.

Wiadomość utworzona: 15 września 2016 08:53, autor: Jacek Kocurek
Ostatnia modyfikacja: 5 października 2016 09:06, wykonana przez: Jacek Kocurek