13 września 2016
Sukces doktoranta Wydziału Chemicznego, mgra inż. Andrzeja Milewskiego!

Miło nam poinformować, że projekt jednego ze słuchaczy Wydziałowego Studium Doktoranckiego, mgra inż. Andrzeja Milewskiego, pt. "Opracowanie sposobu wykorzystania odpadowego poli(metakrylanu metylu) do produkcji materiałów o zastosowaniach specjalnych", złożony w VII edycji programu Lider, organizowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju został zakwalifikowany do finansowania.
Laureatowi gratulujemy.

Wiadomość utworzona: 13 września 2016 14:52, autor: Jacek Kocurek