25 kwietnia 2016
Wybory 2016
Przewodniczący Wydziałowej Komisji Wyborczej, dr hab. inż. Piotr Dydo podaje do wiadomości informacje dotyczące wyborów na dziekana Wydziału Chemicznego Politechniki Śląskiej: skład kolegium elektorów, zasady zgłaszania kandydatów, harmonogram oraz wzór karty zgłoszenia kandydata i oświadczenie kandydata, zawarte w załączonych plikach:

Komunikat zawiera załącznikiHarmonogram.pdf, Karta zgłoszenia kandydata.docx, Oświadczenie kandydata.docx, Wydziałowe Kolegium Elektorów.pdf, Zasady zgłaszania kandydatów.pdf

Wiadomość utworzona: 25 kwietnia 2016 09:04, autor: Jacek Kocurek
Ostatnia modyfikacja: 25 kwietnia 2016 10:15, wykonana przez: Jacek Kocurek