11 kwietnia 2016
International Staff Week na Wydziale Chemicznym

W ramach odbywającego się na Politechnice Śląskiej International Staff Week (11- 15 kwietnia), na Wydziale Chemicznym, w dniu 13 kwietnia br. w godzinach 12:00-13:30, w Sali Rady Wydziału, odbędzie się otwarte seminarium i wykład profesora Murodkhona Kodirkhonov, prorektora Namangan State University w Uzbekistanie.
Informacje o innych wydarzeniach odbywających na uczelni można znaleźć w załączonym pliku

Komunikat zawiera załącznikiASWprogramme_08042016.pdf

Wiadomość utworzona: 11 kwietnia 2016 09:11, autor: Jacek Kocurek