31 marca 2016
Zmarł mgr inż. Tomasz Sadziński

Z żalem informujemy, że przedwcześnie opuścił nas absolwent Politechniki Śląskiej mgr inż. Tomasz Sadziński. Tomasz zawsze z energią i zaangażowaniem aktywnie uczestniczył w życiu uczelni - pełnił funkcję przewodniczącego Samorządu Studenckiego, organizował Igry studenckie. Oprócz tego działał także w organizacji studenckiej AEGEE Gliwice, gdzie pełnił między innymi funkcję prezydencką.
Ostatnie pożegnanie Tomasza Sadzińskiego odbędzie się w piątek 1 kwietnia 2016 roku o godzinie 15:00 w kościele pod wezwaniem św. Franciszka z Asyżu w jego rodzinnych Niegowonicach.

Wiadomość utworzona: 31 marca 2016 13:39, autor: Jacek Kocurek
Ostatnia modyfikacja: 31 marca 2016 14:51, wykonana przez: Jacek Kocurek