8 marca 2016
ZAPRASZAMY NA iDAY – 18.03.2016, miejsce: CNT aula B w godzinach 12:00 – 14:00

Jeśli jesteś studentem 2 i 3 roku studiów inżynierskich i myślisz o studiach magisterskich, zapraszamy na organizowane w dniu 18 marca 2016r spotkanie informacyjne iDAY w ramach programu KIC InnoEnergy Programme. Na spotkaniu dowiesz się jakie możliwości uzyskasz dzięki udziałowi w jednym z 7 prestiżowych programów studiów magisterskich. Będziesz miał możliwość uzyskania informacji o korzyściach wynikających z udziału w programach bezpośrednio od studentów kierunku Clean Fossil and Alternative Fuels Energy organizowanego na Politechnice Śląskiej oraz Instituto Superior Técnico w Lizbonie.
Serdecznie zapraszamy!
Więcej informacji: www.kic-innoenergy.com