5 lutego 2016
XIII edycja Konkursu „Mój Pomysł na Biznes”
Gorąco zachęcamy do udziału w XIII edycji Konkursu „Mój Pomysł na Biznes”
Konkurs ma na celu pobudzenie innowacyjności i przedsiębiorczości wśród pracowników, studentów i absolwentów Politechniki Śląskiej. Pomysły mają nadawać się do wdrożenia, wykorzystywać przyjazne środowisku nowoczesne technologie i kreować nowe miejsca pracy. Konkurs jest skierowany głównie do osób indywidualnych i zespołów, których członkowie studiują lub pracują na Politechnice Śląskiej.
Szczegóły konkursu dostępne są pod linkiem: http://www.kariera.polsl.pl/konkurs/konkurs.htm

Wiadomość utworzona: 5 lutego 2016 13:51, autor: Jacek Kocurek

Aktualności Wydziału Chemicznego