25 listopada 2015
Programy Microsoft dla studentów i pracowników!

Na Wydziale Chemicznym została udostępniona licencja DreamSpark Premium. Każdy student i pracownik z aktywnym kontem w domenie polsl.pl lub student.polsl.pl może się zalogować do "sklepu" DreamSpark, skąd może probrać oprogramowanie oraz klucze licencyjne na produkty firmy Microsoft.

Zapraszamy do korzystania: http://www.chemia.polsl.pl/DreamSpark/

Prosimy pamiętać o loginie w postaci: inazwisko@polsl.pl lub imienazwXYZ@student.polsl.pl. W razie kłopotów z zalogowaniem proszę o kontakt z administratorem: rch_admin@polsl.pl.

Wiadomość utworzona: 25 listopada 2015 15:18, autor: Łukasz Kurowski

Aktualności Wydziału Chemicznego