11 stycznia 2015
Zapisy na przedmioty wybieralne

W dniach od 14 stycznia do 20 stycznia 2015 r odbędą się zapisy na przedmioty wybieralne na semestrze 7 w roku akademickim 2015/2016 dla studentów aktualnego semestru 5.

Zapisy dla studentów 1 semestru studiów II stopnia na przedmioty wybieralne na semestrze 1 i 2 studiów II stopnia odbędą się przy rekrutacji w lutym 2015 r.

W załączniku znajduje się lista przedmiotów wybieralnych dla poszczególnych kierunków studiów, a w Dziekanacie dostępne są karty przedmiotów.

Wiadomość utworzona: 11 stycznia 2015 13:56, autor: Łukasz Kurowski
Ostatnia modyfikacja: 11 stycznia 2015 13:58, wykonana przez: Łukasz Kurowski