11 września 2014
Parkingi Wydziału

W związku z kończącą się w dniu 30 września br. ważnością obowiązywania umów parkingowych przypominamy o konieczności zgłoszenia chęci dalszego odpłatnego korzystania z parkingów naszego wydziału.

Nowych użytkowników, którzy chcieliby parkować na naszych parkingach prosimy o składanie wniosków do Administracji Wydziału Chemicznego (pokój 17 Czerwona Chemia Strzody 9).

Osobom, które nie będą parkowały od października br. przypominamy o zwrocie pilotów i kart parkingowych do końca września br.

W załączeniu wniosek o parking.

Wiadomość utworzona: 11 września 2014 10:39, autor: Łukasz Kurowski

Aktualności Wydziału Chemicznego