24 lutego 2014
Studenckie Koło Naukowe Chemików

Studenckie Koło Naukowe Chemików z inicjatywy nauczycieli Szkoły Podstawowej nr.1 z oddziałami integracyjnymi w Gliwicach przeprowadziło serię pokazów oraz warsztaty chemiczne dla dzieci w wieku od pierwszej do szóstej klasy szkoły podstawowej. Zajęcia odbyły się 13 lutego i niewątpliwie przyczynią się to do zwiększenia zainteresowania chemią wśród dzieci i młodzieży.

Wiadomość utworzona: 24 lutego 2014 11:27, autor: Łukasz Kurowski

Aktualności Wydziału Chemicznego