9 stycznia 2014
Ogłoszenie o zapisach na przedmioty wybieralne!

Uwaga studenci semestru 5 i 7 wszystkich kierunków !!

Ogłaszam zapisy na przedmioty wybieralne na

semestrze 7 roku akademickiego 2014/2015

semestrze 1 i 2/II stopnia roku akademickiego 2013/2014 i 2014/2015!!

Zapisy na fakultety z semestru 7 odbędą się w Dziekanacie

w dniach od 13-15 stycznia 2014 r.

Zapisy na fakultety na semestrze 1 i 2 studiów II stopnia odbędą się w okresie od 5 do 14 lutego 2014 r w czasie rekrutacji na studia 2 stopnia.

Na stronie WWW wydziału i w dziekanacie znajduje się lista przedmiotów wybieralnych z informacją dla jakich kierunków przeznaczony jest przedmiot, o liczbie godzin i rodzaju zajęć oraz ilości punktów ECTS za przedmiot.

W dziekanacie dostępne są również Karty Przedmiotów.

Warunkiem uruchomienia zajęć będzie zapisanie się na przedmiot minimum 12 osób za wyjątkiem kierunku Makro.

Przy mniejszej od minimum liczbie osób studenci zostaną poproszeni o wybór innego przedmiotu.

Prodziekan ds. Dydaktyki
Dr inż. Tadeusz Bieg

Lista przedmiotów w załączniku.

Komunikat zawiera załącznikiPrzedmioty wybieralne_2014.pdf

Wiadomość utworzona: 9 stycznia 2014 13:33, autor: Łukasz Kurowski