3 października 2013
OGŁOSZENIE O ZAPISACH NA PRZEDMIOTY WYBIERALNE NA SEMESTRZE 6 !

Uwaga studenci semestru 5 wszystkich kierunków !!

Ogłaszam zapisy na przedmioty wybieralne na semestrze 6 roku akademickiego 2013/2014 !!

Zapisy odbędą się w dniach 7-8 października 2013 r.

Na stronie WWW wydziału i w dziekanacie znajduje się lista przedmiotów wybieralnych z informacją dla jakich kierunków przeznaczony jest przedmiot, o liczbie godzin i rodzaju zajęć oraz ilości punktów ECTS.

W dziekanacie dostępne są również Karty Przedmiotów.

Warunkiem uruchomienia zajęć będzie zapisanie się na przedmiot minimalnej liczby studentów podanej w zestawieniu przedmiotów wybieralnych.

Przy mniejszej od minimum liczbie osób studenci zostaną poproszeni o wybór innego przedmiotu.

Prodziekan ds. Dydaktyki

Kliknij tutaj, żeby pobrać spis przedmiotów.

Wiadomość utworzona: 3 października 2013 08:47, autor: Łukasz Kurowski

Aktualności Wydziału Chemicznego