26 września 2013
Uwaga! SOTS.EKOS zmiany!

W związku z nowym zarządzeniem Rektora nr 85/12/13 z dnia 23.09.2013 zmieniają się zasady użytkowania modułu SOTS.EKOS.
Zmianie uległy terminy wpisywania ocen i zasady udostępniania protokołów po terminie. W obecnej sesji blokada protokołów nastąpi 30.09.2013 o 24:00. Po tym terminie wpisanie/korekta każdej oceny będzie wymagało zgody Dziekana i Prorektora ds. Studenckich i Kształcenia i będzie możliwe jeszcze do 7.10.2013 lub później za zgodą Rektora.

Wiadomość utworzona: 26 września 2013 12:28, autor: Łukasz Kurowski

Aktualności Wydziału Chemicznego