19 stycznia 2021
Spotkanie przedstawicieli Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa ze studentami Wydziału Budownictwa

W najbliższą środę 20 stycznia 2021 r. o godz. 12:00-13:45 odbędzie się zdalne spotkanie przedstawicieli Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa ze studentami Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej.

Spotkanie dedykowane jest studentom III roku studiów pierwszego stopnia na kierunku ‘budownictwo”.

Temat spotkania: „Ustawowe uwarunkowania pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie (projektanta, kierownika budowy, inspektora nadzoru)”

Program spotkania:

1. Wprowadzenie – mgr inż. Roman Karwowski, przewodniczący Rady ŚlOIIB
  2. Przynależność do samorządu zawodowego inżynierów budownictwa – mgr inż. Tomasz Radziewski, zastępca przewodniczącego Rady ŚlOIIB
  3. Zasady uzyskiwania uprawnień budowlanych – mgr inż. Franciszek Buszka, przewodniczący Okręgowej Komisji Kwalifikacyjnej ŚlOIIB
  4. Etyka i odpowiedzialność zawodowa – mgr inż. Elżbieta Godzieszka, Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej ŚlOIIB – koordynator
  5. Dyskusja

Link do spotkania w aplikacji Zoom zostanie przesłany w przeddzień wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy!

Wiadomość utworzona: 14 stycznia 2021 14:17, autor: Jacek Staszkiewicz
Ostatnia modyfikacja: 19 stycznia 2021 08:09, wykonana przez: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa