14 stycznia 2021
Stypendium dla dr inż. Agnieszki Jędrzejewskiej

Z radością informujemy, że w ramach programu Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza, JM Rektor Pol. Śl. prof. dr hab. inż. Arkadiusz Mężyk przyznał dr inż. Agnieszce Jędrzejewskiej stypendium za publikację wydaną we współpracy z autorem reprezentującym zagraniczny ośrodek naukowy.

Pani dr inż. Agnieszce Jędrzejewskiej serdecznie gratulujemy!

Wiadomość utworzona: 14 stycznia 2021 13:39, autor: Jacek Staszkiewicz
Ostatnia modyfikacja: 14 stycznia 2021 13:46, wykonana przez: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa